Książki i podręczniki do informatyki. 1 klasa - szkoła podstawowa
Od 2009 roku nauka informatyki jest obowiązkowa dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej, w tym także uczniów klasy 1. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę podręczników do informatyki dla dzieci rozpoczynających edukację w szkole podstawowej, które mają na celu wprowadzenie w podstawy obsługi komputera i jego najważniejszych funkcji. Podręczniki do informatyki dla klasy 1. szkoły podstawowej dostępne w naszym asortymencie spełniają wymagania określone normą programową i zostały opracowane przez profesjonalne wydawnictwa specjalizujące się w publikacjach szkolnych.
Podręczniki do informatyki klasa 1. - podstawy korzystania z komputera
Podręczniki do informatyki dla klasy 1. szkoły podstawowej to solidnie i przystępnie opracowany materiał obejmujący podstawowe zagadnienia z zakresu obsługi komputera, które powinien opanować każdy uczeń rozpoczynający naukę na poziomie edukacji wczesnoszkolnej. Zakres tematyczny podręczników obejmuje m.in. obsługę edytora tekstu, w tym pisania małą i wielką literą, używania podkreśleń i kursywy oraz zmiany wielkości, koloru i rodzaju czcionki. Uczniowie będą mieli szansę poznać także podstawy obsługi edytora grafiki oraz nauczą się wstawiać kształty i rysować w programie Paint. Zaznajomią się również z podstawami programowania oraz zasięgną wiedzy na temat korzystania z wyszukiwarek internetowych.
Podręczniki do informatyki dla klasy 1. szkoły podstawowej mają za zadanie rozwijać u uczniów umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, doskonalić wyobraźnię przestrzenną i spostrzegawczość oraz wdrażać do samodzielnego korzystania z aplikacji komputerowych i posługiwania się zasobami internetowymi.
Przejrzysta i nowoczesna szata graficzna ułatwia uczniom zapamiętywanie informacji, a liczne ilustracje, infografiki, schematy, zrzuty ekranu i wskazówki odautorskie pomagają zrozumieć trudniejsze zagadnienia.
Wybierz podręczniki do informatyki dla klasy 1. szkoły podstawowej dostępne w naszym asortymencie i miej pewność, że korzystasz z profesjonalnie przygotowanych materiałów, które realizują obowiązującą podstawę programową.
Podręczniki do informatyki. 1 klasa - szkoła podstawowa
Informacje o sortowaniu:
sortowanie wg trafności:
Domyślnie kolejność sortowania produktów ustawiona jest według trafności tj. poziomu dopasowania szukanej frazy do nazwy jego atrybutów, wyniku popularności bazującego na zachowaniach klientów (np. jak często klienci kupują ten produkt) oraz propozycji ekspertów Empik. Czynniki, które bierzemy pod uwagę to dostępność produktu, szybkość dostawy, koszt wysyłki; czy naszym zdaniem produkt może być interesujący.
sortowanie wg popularności:
kolejność produktów ustawiona jest według zebranych informacji o sumie interakcji klientów z danym produktem, takich jak kliknięcia, zakupy i inne akcje reprezentujące zainteresowanie produktem.
sortowanie wg rabatu procentowo:
kolejność produktów ustawiona jest wg wielkości % rabatu liczonej od ostatniej ceny przed obniżką, od najwyższej do najniższej.
sortowanie wg rabatu kwotowo:
kolejność produktów ustawiona jest wg wielkości kwoty rabatu liczonej od ostatniej ceny przed obniżką, od najwyższej do najniższej.
sortowanie wg oceny:
kolejność produktów ustawiona jest według najwyższych ocen klientów, w sytuacji gdy produkty mają tą samą ocenę w pierwszej kolejności wyświetlany jest produkt mający większą ilość ocen.