Oceny i recenzje o produkcie To jest chemia. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna
Sortuj
Marzena Jaroć
Zakup zweryfikowany
09.09.2017
Podręcznika dla córki szukałam od początku wakacji. Przeglądałam różne oferty, zwracając przede wszystkim uwagę na cenę. Zakupu dokonałam jednak na stronie Empi-ka, nie pierwszy raz zresztą. Skusiła mnie cena oraz sprawdzona wcześniej forma realizacji zamówienia. Kolejny raz nie zawiodłam się. Szybka realizacji , cena, kontakt oraz sposób zabezpieczenie książki w trakcie transportu , to główne atutu zakupu w Empik-u. Polecam wszystkim Ten właśnie sklep internetowy!!!
Pokaż więcej
magda_pietrzak
Zakup zweryfikowany
25.10.2016
Polecam gorąco tą książkę. Świetnie pomaga przygotować się do matury na poziomie rozszerzonym. Jasno i przejrzyście wyjaśnione trudne pojęcia, dobrze wytłumaczone zadania. Dzięki zamieszczonym zadaniom można sprawdzić opanowaną wiedzę.
Ewa Piórkowska
Zakup zweryfikowany
17.10.2015
Książka doskonale, krok po kroku wprowadza w tajniki chemii. Chemia nie musi być wiedzą tajemną! Podręcznik dla osób, którym zwykła wiedza nie wystarcza. Polecam!
Marta Szelachowska
Zakup zweryfikowany
08.01.2022
Osobiście podręcznik nie przypadł mi do gustu. Za dużo obrazków, mało przykładów zadań i objaśnień, ale jest w podstawie programowej wiec trzeba go znać
anonymous
Zakup zweryfikowany
01.10.2019
Podręcznik do chemii rozszerzonej pomaga zrozumieć teorię potrzebną do wykonywania zadań i do wykorzystania w dalszej nauce i na ma turze !